Sadece Tıbbi Cihaz Üreticilerinin ISO 13485 ve CE Belgelendirme Süreçleri için Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri sunuyoruz!!!

© Proudly created by BLackHole

Conformed Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.

 Consultant For Medical Devices

Küçükbakkalköy Mah. Dudullu Cad. No:23-25/B Brandium Residence R2 Blok K:13 D:130 Ataşehir / İstanbul / TÜRKİYE
T       : +90 (216) 939 82 53

GSM : +90 541 445 82 53

info@conformed.com.tr 

  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Facebook Social Icon

Bizimle Çalışmak İstermisiniz

Faaliyet kapsamımız doğrultusunda Tıbbi Cihaz Üreticilerinin ISO 13485 ve CE Belgelendirme süreçlerinde, gerek Kalite Yönetim Sistemlerinin Kurulumu gerekse de Ürün Güvenliği ve Performans gereksinimlerinin karşılandığını gösteren Teknik Dosyaların hazırlığı konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

 

Bu kapsamda, kurulacak alt yapı ve çalışma ortamı şartlarının belirlenmesi, ürün ve süreç tasarımı, süreçlerin yürütülmesi, ölçümü, analizi, iyileştirilmesi ve süreç validasyonları gibi birçok konuyu içeren ISO 13485 Standardına uygun Kalite Yönetim Sistemlerinin kurulum çalışmalarını üreticilerle birlikte yürütüyoruz.

 

Ayrıca gerek İmalatçı süreçlerinin gerekse de İmalatçının üreteceği Tıbbi Cihazların Tıbbi Cihaz Yönetmeliği, İlgili Standartlar ve Mevzuat şartlarına uygunluğunun sağlanması alanında da Risk Yönetim Dosyaları, Klinik Değerlendirme/Klinik Araştırma Çalışmaları, Ürün Güvenlik ve Performans Test/Validasyonları, Kullanılabilirlik, Biyolojik Değerlendirme gibi birçok çalışmayı da yine Üreticilerimizle birlikte yürütüyoruz.

 

Bu süreçte firmamıza değer katacak aşağıdaki niteliklere sahip ve yetiştirilmek üzere Ekip Arkadaşları arıyoruz.

 

  • Üniversitelerin aşağıda belirtilen bölümlerinden mezun;

     - Malzeme ve Metalürji Mühendisliği

     - Elektrik/Elektronik Mühendisliği

     - Biyomühendis

     - Tıp Mühendisliği

     - Biyoloji Bölümü

     - Mikrobiyoloji

  • Çalıştığımız projeler gereği sözlü ve yazılı anlaşmalarda/diyaloglarda/görüşmelerde Projeleri yürütebilmek adına gerekli Ingilizce yetisine sahip

  • Faaliyet Kapsamımız gereği gerçekleştirilecek üretici saha ziyaretlerinde aktif çalışmaya açık,

  • Gerek il dışı gerekse de yurt dışı seyahat engeli olmayan,

  • Yoğun denetim dönemlerimizde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

  • İstanbul/Anadolu Yakasında ikamet eden (Ataşehir, Sancaktepe, Ümraniye ve civarları tercih sebebidir)

  • Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış,

Not: Başvuruda bulunacak mühendis arkadaşların dikkatine; Faaliyet kapsamımızda doğrudan bir mühendislik faaliyeti yer almayıp, bazen elektronik cihaz, bazen vücut içerisine yerleştirilen bir titanyum ya da polimer, poliproplen..vs malzemelerden imal implant, bazen kimyasal içeriğe sahip dezenfektanlar gibi bir çok farklı alanda üretim yapan üreticilerle çalışmaktayız. Bu bağlamda teknik mezuniyet bir çok noktada önem kazanmakta olup, ekibimizi belirtilen mühendisliklerden mezun olan arkadaşlarla güçlendirmek istiyoruz. Bu detayı göz önünde bulundurarak başvurmanız önemle rica olunur.